پارسانیک

پارسانیک


PARSANIC

نام شرکت: هوشمند رایان آساره

نام برند: پارسانیک

نوع شرکت: دانش بنیان

مديرعامل: دکتر حسین علی کرمی (دکترای هوش مصنوعی و رباتیکز)

اعضای تيم استارتاپ: منصور علی کرمی، زینب اسکندری اشرف، عادل حجت خواه،

سیاوش حیدرشناس، داود میرنام

محصولات توليدی: منبع تغذیه پشتیبان یو پی اس قابل حمل چندکاره وآسان برای

فضای باز داخلی

معرفی هوشمند رایان آساره( پارسانیک )

شرکت هوشمند رایان آساره در سال ۹۴ تاسیس گردید، این شرکت با هدف فعالیت در  حوزه انرژی تجدیدپذیر، فناوری اطلاعات، رباتیکز و هوش مصنوعی با مدیر عاملی دکتر  حسین علی کرمی در تهران تشکیل شد.از جمله فعالیت های تجاری شرکت راه اندازی  هاستینگ، مرکز داده، امنیت شبکه و تولید یو پی اس قابل حمل است. در سال ۲۰۲۳ با نام  Hooshmand Rayan Asareh Systems Co. در ونکوور کانادا ثبت شد و در قالب یک  تیم استارت آپی جهت گسترش محصول در کشور کانادا نیز فعالیت می کند.
شرکت هوشمند رایان آساره یو پی اس قابل حمل (Portable UPS Power) را در سه مدل  ۱۲۰۰ وات، ۲۰۰۰ وات و ۶۰۰۰ وات با نام تجاری پارسانیک (Parsanic) تولید می کند.  این دستگاه جایگزین اینورتر، کنترل شارژ و باتری در پنل های خورشیدی است، همچنین  بدلیل استفاده از باتری لیتیومی داخلی High Power قابلیت ذخیره سازی انرژی و تامین  ۱۰ برابری انرژی برای راه اندازی تجهیزات صنعتی را دارد و طول عمر باتری های آن بیش از  ۱۰ سال است.
دستگاه های ۱۲۰۰ وات قابلیت تامین برق برای کمپرها، مسافران و تامین برق در مواقع  قطعی برق جهت روشنایی و استفاده از رایانه و تلویزیون و… را دارد. دستگاه های ۲۰۰۰  وات قابلیت استفاده به عنوان یو پی اس اضطراری و آنلاین را دارد و برق ۲۲۰ ولت  سینوسی ایزوله با فرکانس ۵۰ هرتز را تامین می کند، این مدل قابلیت راه اندازی موتورها  و تجهیزات صنعتی تا ۲۰۰۰ وات را دارد. دستگاه ۶۰۰۰ وات قابلیت راه اندازی و تامین برق  تجهیزات صنعتی مانند مو تورهای آب کشاورزی و کولرگازی، کارخانجات، شرکت ها و  بیمارستان ها را به صورت دائم و اضطراری دارد.
این دستگاه علاوه بر ذخیره سازی انرژی در باتری های داخلی قابلیت اتصال به باتری  جانبی را دارد و قابلیت حفاظت از دستگاه در برابر اتصال کوتاه، اتصال معکوس و افزایش ولتاژ را دارد.

کارگاه پارسانیک1
کارگاه پارسانیک2
کارگاه پارسانیک

کارگاه شرکت
هوشمند رایان
آساره ( پارسانیک )

دکتر حسین علی کرمی

مدیرعامل شرکت هوشمند رایان آساره
دکترای تخصصی: هوش مصنوعی و رباتیکز
  سوابق شغلی:
دکتر حسین علی کرمی دکترای هوش مصنوعی و رباتیکز از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است، که دارای بیش از ۲۰ مقاله علمی و پژوهشی در کنفرانس ها و نشریات بین المللی ازقبیل IEEE Transaction Effective Computing، آکادمین PCMS استرالیا و DNW اتریش است. ایشان از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۴ در سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، از سال ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۰ در سازمان امور اراضی کشور و سال ۱۴۰۰ در تامین اجتماعی استان لرستان در حوزه فناوری اطلاعات، فعالیت نموده است و مدرس دانشگاه در دانشگاه جویندگان علم و دانش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق است.
مقالات علمی:

Having experiences in several disciplines:

Publication of an article in the field of artificial intelligence (belief analysis) in IEEE Transactions on Affective Computing, which is Q1 and the impact factor is 13.99.

First place chosen article and receive a statuette at the second International Conference Beheshti University

First place in Lorestan Computer Olympiad

Certifications and Licenses

zhikcert Academy, Australia (PCMS)

international conference on information technology , computer and communication

text mining and Classification of Persian texts based on Cellular LearningAutomata and optimizing parameters of Support Vector Machine

A porposed Approach for Healthcare Systems Based on combination of cloudcomputing and WSN http://Icet2017.com

International conference on engineering and technology UAE-Dubai

Region Filling and Object Removal by Exemplar based image inpainting usinglocal binary patterns http://Icet2017.com

Evaluating the security classifying data in power systems based on geneticalgorithm and neural network http://Icet2017.com

محصولات

ارتباط با پارسانیک

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۸۴۰۳۴۴– ۰۹۱۲۰۳۸۴۶۷۱
اینستاگرام: parsanicups
وب سایت: www.icstar.ir