شتابدهنده وستا

شتابدهنده وستا به عنوان یک کار گزار در شتابدهی نوآوری و بهره برداری از یک شبکه پایه از نوآورانه ، اتصال آنها به سرمایه گذاران و حامیان مالی که علاقه مند به ترویج کار آفرینی در حوزه کشاورزی هستند، فعالیت میکند. مکانیزم کارگذاری وستا شامل چهار عنصر کلیدی مرتبط با اکوسیستم های نوآورانه پرشتاب است که شامل موارد زیر است:

1.

راه حل های نوآورانه که توسط کارآفرینان جوان توسعه داده میشود

2.

چالش های واقعی که شناسایی میشوند

3.

حامیان مالی که فرصت های سرمایه گذاری را فراهم میکنند

4.

کارشناسان صنعت که به عنوان منتورها فعالیت میکنند

شرکت سیال انرژی

این شرکت با طراحی انواع سیستم های مداربسته پرورش آبزیان با هدف استفاده بهینه از منابع آبی و افزایش توان تولید تا چند برابر روش های سنتی و کاهش فشار بر منابع آبی , طراحی سیستم های کشت ترکیبی اکواپونیک (پرورش ماهی همراه با کشت گیاه با هدف تصفیه آب پرورش ماهی توسط گیاه) و تولید همزمان ماهی و سبزیجات و صیفی جات تحقیقات ، طراحی و ساخت انواع تجهیزات تصفیه فیزیکی مانند درام فیلتر ، دیسک فیلتر و میکرواسترینر های مورد نیاز مزارع مداربسته پرورش آبزیان و صنایع پیش تصفیه آب و فاضلاب , طراحی و ساخت تجهیزات ضدعفونی و گندزدایی آب و غیره فعالیت می کند.

شرکت پیشگام صنعت فارا

تولید خمیرکاغذ از گیاهان صنعتی و دور ریز محصولات کشاورزی

شرکت کشنو

اموزش ،مشاوره،فروش نهاده های کشاورزی

شرکت آتیه پردازان فناوری نوین پترو مهر

یکی از زمینه فعالیت شرکت آتیه پردازان فناوری نوین پترو مهر تولید انواع بالشتک های ارگانیک ضد درد می باشد که محتویاتش از محصولات کشاوزی هستند که طی چندین مرحله فرآیندهای مکانیزه فرآوری شده اند تا قابلیت ویژه نگه داری و رهاسازی گرما و سرما را بدست آورند. بالشتک های درمانی با پوششی از الیاف کتان و مقاوم به اشعه ماکروویو بسته بندی می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. 

شرکت نیک‌ سا

تولید غذای پت از دورریز کشاورزی و دامی

شرکت ایریا اورنگ توکان

تولید پلتفرم کاربری برای کنترل کردن اشیا متصل به اینترنت از جمله وسایل مرتبط با خانه‌ هوشمند، ابزار آلات مربوط به کشاورزی و … و ایجاد امکان اتوماسیون برای کشاورزی و کارگاه ها

شرکت فرتاک اروند مروارید

اسانس و عصاره گیری از گیاهان دارویی

شرکت رسپینا

تیم رسپینا ، خدماتی همچون ؛ طراحی و راه اندازی وب سایت به صورت ایستا و پویا ، تولید محتوا و سئو وب سایت ، طراحی گرافیک ، ساخت موشن گرافی و مدیریت پیج های اینستاگرام ارائه می نماید. “با ما متفاوت دیده شوید”

آژانس تبلیغاتی رسپینا
اسکرول به بالا