شرکت های نوپا

شرکت های نوپا شرکت های استارتاپی توسعه یافته ای هستند که دارای محصول اولیه بوده اند و نیاز به توسعه محصول اولیه خود دارند و با ریسک بالا که در حوزه کشاورزی و زیست محیطی ، میان رشته ای و بیوتکنولوژی  فعالیت میکنند و نیاز به حمایت مرکز وستا دارند و بین سطوح 4 تا 6 آمادگی فناوری می باشند.

نوپا مستقر در مرکز

نوپا توسعه یافته

نوپا مستقر در مرکز

شرکت های دانش بنیانی که در مرکز وستا مسقر می باشند.

شرکت سایا سپند جهان نما

شرکت سایا سپند جهان­ نما فعالیت خود را از سال 1399 به عنوان یک شرکت استارت آپی در مرکز نوآوری باز وستا واقع در موسسه آموزش عالی امام خمینی (وابسته به وزارت جهاد کشاورزی) آغاز نمود. این شرکت متشکل از دانش آموختگان برتر دانشگاه های معتبر کشور بوده و از مشاوره و نظرات ارزشمند اساتید این دانشگاه ­ها نیز بهره مند می­شود. هدف ما در شرکت سایا سپند جهان نما مجهز کردن دامپروری های کشور به تکنولوژی روز دنیاست که در کشور و توسط خود ما بومی­ سازی شده است.

شرکت آرون

شركت آرون به مديريت آقاي مهندس بهنام حشمتي در سال 1369 تاسيس گرديد و در طي 24 سال گذشته فعاليت هاي گسترده اي در زمينه شيرآلات صنعتي، سيستم هاي اعلان و اطفاء حريق و پمپ هاي صنعتي به نمايندگي از كارخا نجات معتبر اروپائي داشته و توانسته است در پروژه هاي بزرگ ايران نقش موثري در تامين تجهيزات با كيفيت و ارائه مشاوره فني ، خدمات و نظارت بر نصب داشته باشد .

شرکت گریفین

تولیدکننده سیستم های اتوماسیون دیجیتال گریفین می باشد که با بیش از سه سال تجربه موفق در زمینه طراحی ، تولید و اجرای سیستم های امنیتی و اتوماسیون صنعتی و خانگی فعالیت دارد. فعالیت های شرکت طراحی: طراحی سخت افزاری و نرم افزاری کلیه سیستم های الکترونیکی و کامپیوتری با زیرساخت های استاندارد براساس نیاز پروژه.

شرکت حفاظت گران چوب پارس

چوب در زمینه تولید چوب تیمار حرارتی شده با استفاده از روغن داغ فعالیت خواھد داشت. این روش منحصربفرد علاوه بر بھبود ویژگی ھای فیزیکی و افزایش دوام طبیعی شرایطی فراھم می آورد کھ خواص مکانیکی چوب کمتر تحت تاثیر قرار گیرد. ساخت انواع سازه ھای چوبی با استفاده از چوب ھای تولیدی با روش فوق از دیگر فعالیت ھای این شرکت خواھد بود

شرکت کیمیا شفا گستر البرز

واکسن اکتیمای دام به صورت لیوفیلیزه

شرکت اسلوبان

تولید ژل زعفران

نوپا توسعه یافته

شرکت هایی که از مرحله نوپا عبور نموده اند و به توسعه رسیده اند.

شرکت باران آفرین کشتزار

طراحی و ساخت دستگاه های آبیاری زمین های شیبدار بدون نیاز به انرژی 

شرکت درنیکا صدف کوشا

زمینه فعالیت: ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته

ایده محوری: ساخت کوره زغال چوب سبز و مشتقات فرایند تولید

خدمات و محصولات: سـاخت کـوره هـای پیرولیـزی و سیسـتم هـای حـذف آلودگـی و سـرکه گیر چـوب و تکنولـوژی و تولیـد مشـتقات سـرکه چـوب نظیـر اسـانس باربکیـو مایـع و پـودری جامـد و روغنـی

هسته فناور یاور زاده

(تولید ، تکثیر و فرآوری ) پیاز ، قده ، گل و سایر اندام ھای تکثیری(گیاھان داروئی ,زینتی و زعفران grade 1 به روش هیدروپونیک)

اسکرول به بالا